Жебрівський дізнався про відсутність гарячої води в Маріуполі і ситуації з «Нафтогазом»

Жебрівський дізнався про відсутність гарячої води в Маріуполі і ситуації з «Нафтогазом»

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час огляду ремонтирующегося водоводу в Кальмиусском районі поцікавився, чому в квартири маріупольців зараз подається тільки холодна вода, передає MRPL.CITY.

Як пояснив Вадим Бойченко, така ситуація склалася із-за дій компанії «Нафтогаз України», яка обіцяла реструктуризувати борги Маріуполя за 2015-2016 роки, але не зробила цього. Тому 300 млн гривень, сплачені Маріуполем за опалювальний сезон 2016-2017 р., пішли на погашення старих боргів.

«Я особисто їздив в офіс «Нафтогаз України» показувати інвестиційну програму Маріуполя. Вони пообіцяли включити нас в законопроект № 1730, щоб реструктуризувати всі наші борги за 2015 і 2016 роки. В кінцевому підсумку опалювальний сезон 2016-2017 році ми сплатили, спасибі жителям, без боргів. Ми показали платоспроможність Маріуполя, заплативши 300 мільйонів. Але «Нафтогаз України» взяла і кинула ці кошти в борги за минулий період. Виходить, ми сформували новий борг», — пояснив Вадим Бойченко.

В свою чергу Павло Жебрівський порадив зібрати депутатів, щоб запропонувати поправку до Закону «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій і підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії» (від 03.11.2016 № 1730-VIII). При цьому для успішного прийняття поправки очільник області запропонував виписати алгоритм реструктуризації боргів не тільки для Маріуполя, але і для інших міст. Вадим Бойченко пообіцяв до 27 серпня подати пакет документів з поправками до закону.

Добавить комментарий