Заправка автокондиционеров

Заправка автокондиционеров

успішне ведення підприємницької діяльності, пов’язаної з торгівлею продуктами, що швидко псуються, залежить від використання спеціального транспорту з опцією підтримки температурного режиму. сюди відноситься рефрижератор, встановлення якого можлива на різні автомобілі з фургоном.
слід зазначити, що установка рефрижератора на автомобіль здійснюється в тих випадках, коли транспортний засіб переведено в цю категорію, і може використовуватися для перевезення вантажів, що потребують зниженого температурного режиму. У нас найкраща заправка автокондиционеров. до такого вантажу можна віднести:
напівфабрикати, які знаходяться в замороженому вигляді;
квіти і рослини;
м’ясо і молочна продукція;
рибні вироби
інші товари, що вимагають зниженої температури при транспортуванні.
установка рефрижераторів – необхідна умова для збереження продукції і зниження втрат від псування в разі наявності автомобілів з іншим типом кузова. в цілому, в конструкцію рефрижератора включаються 2 елементи: холодильна установка і будка ізотермічна. важливо мати на увазі, що різновид такого обладнання та його призначення впливають на процес здійснення монтажних робіт.
Нюанси

установка рефрижератора на авто здійснюється по-різному, вона залежить від використовуваних матеріалів при проведенні теплоізоляції, марки автомобіля і його конструкційних особливостей (наявність напівпричепа і т. д.). важливим моментом є вибір холодильної установки. у кузовах, що належать до каркасного типу, для утеплення використовують пінопласт, а в безкаркасних кузовах – сендвіч-панель. необхідно визначити спосіб живлення – електроланцюг і мотор автомобіля. можна передбачити окремо генератор або інший джерело. двигун холодильної системи може працювати на дизельному паливі або бензині.
важливо підкреслити, що ціна установки рефрижератора на газель (ціна в москві) буде дещо відмінною від аналогічних робіт на інші автомобілі.
Послідовність робіт

термін використання рефрижератора на базі автомобіля залежить від рівня якості монтажних робіт. щоб налаштувати елементи системи, потрібні не тільки навички, але і спеціальне обладнання. тому такі роботи не рекомендується виконувати самостійно, а слід використовувати працю професіоналів.
перед тим як здійснюється установка рефрижератора на цільнометалевий фургон, ціна якої знаходиться в залежності від ступеня складності операцій, що виконуються роботи по калорическому підрахунку, вибору потрібного обладнання і т. д.
монтаж здійснюють у наступному послідовності:
фургон всебічно досліджується на показник герметичності. важливо, щоб не було щілин і зазорів, через які просочується повітря.
виконуються необхідні розрахунки для вибору елементів системи.
холодильну установку монтують на транспортний засіб.
проводяться роботи по перевірці, наладці устаткування, а також його запуску. окремо виконуються операції профілактичного характеру.
перспективи
слід мати на увазі, що таке обладнання, як рефрижератори, довело свою практичність і надійність протягом багатьох років, а тому воно користується заслуженою популярністю у різних країнах. з роками таке обладнання буде використовуватися частіше, що пов’язано із зростанням обсягів реалізації продукції, яку необхідно перевозити в охолодженому вигляді. рівень якості та функціональності такого обладнання поступово буде зростати, що сприятиме зростанню попиту на нього у торговельних та інших організацій.

Добавить комментарий