Японский язык обучение

Японский язык обучение

Японія – дивовижна, яскрава, абсолютно неповторна країна. Мова, на якому тут кажуть, теж вельми незвичайний, особливо з точки зору європейців. Японським вільно володіють близько 140 млн. чоловік. Популярність екзотичної японської культури спричинила інтерес до вивчення мови. У нас японский язык обучение.

Японський часто називають одним з найважчих для вивчення мов. Мабуть, найбільші складності виникають на початковому етапі навчання. Японський настільки відрізняється від європейських мов, що досвід вивчення англійської або, наприклад, німецького вам не дуже знадобиться. Ієрогліфи, абсолютно незнайомі слова, незвичні правила граматики …

У вивченні японського є свої складності, але в деяких аспектах ця мова простіше, ніж здається на перший погляд. Наприклад, труднощі викликає використання численних синонімів. Про те, як їх правильно застосовувати, не пишуть у підручниках, але такі тонкощі вам зможе пояснити досвідчений викладач.

Також труднощі пов’язані з однаковим звучанням різних за написанням і значенням слів. А ось вимову, на відміну від того ж китайського, досить просте і звичне для нас. Важливо лише пам’ятати, що голосні завжди слід вимовляти дуже чітко. Граматика ж проста, навіть вивчити відмінювання дієслів не складе праці. Однак порядок слів у реченні зовсім не такий, як в українській, російській або англійській. І, звичайно, найбільшу складність викликає заучування ієрогліфів.

Добавить комментарий