Японська Fisco випускає бонди в биткоинах

Японська Fisco випускає бонди в биткоинах

Японська Fisco Ltd. експериментує з продажем облігацій, номінованих в биткоинах, вважаючи, що цифрова валюта в кінцевому рахунку стане законодавчо визнаним фінансовим активом в Японії, повідомляє Bloomberg.

Підрозділ токійського провайдера фінансової інформації 10 серпня випустило трирічні облігації на 200 биткоинов на користь іншої компанії групи Fisco, що, ймовірно, є першою подібною операцією в Японії, заявив продакт-директор компанії Масаюкі Таширо. За його словами, однією з цілей продажу була перевірка потенціалу бондів на здатність стати корисним інструментом залучення коштів. Вартість випущених паперів станом на середу становила близько $813 тис.

Експеримент є ще одним прикладом того, як компанії та інвестори по всьому світу шукають способи заробити на биткоине. Деякі інвестори звернулися до цифрових валют як до захисних активів на тлі загострення напруженості між США та Північною Кореєю. Японія, де регулятори досягли більшого, ніж в інших країнах, прогресу в розробці законодавства про криптовалютах, стає одним із центрів для експериментів з блокчейном.

«Ми очікуємо, що биткоин в кінцевому рахунку буде визнаний фінансовим продуктом» у відповідності з місцевим законодавством, що регулює фінансові інструменти, зазначив Таширо. Якщо це станеться і почнеться активний випуск боргових інструментів у криптовалютах, «ми зможемо заробити на комісії, якщо будемо організовувати такі угоди», — додав він.

Добавить комментарий