Які доходи і витрати впливають на розмір субсидії в III кварталі 2017 року

Які доходи і витрати впливають на розмір субсидії в III кварталі 2017 року

При оформленні субсидії не враховуються такі витрати як придбання житла, оплата лікування або навчання.

Правила нарахування державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг не дозволяють споживачам, які зробили покупку на суму більше 50 тис. грн скористатися субсидією. Як стало відомо порталу Domik.ua винятком вважається оплата навчання дитині, лікування або придбання житла. Такі роз’яснення розміщені на сайті teplo.gov.ua. Рішення про нарахування компенсації приймають в комісії з питань соціального захисту населення, створеної при органах місцевого самоврядування.

Читайте також: Монетизація субсидій: хто і скільки коштів отримає в Україні восени 2017 року

Правила нарахування субсидії за наявності дорогої покупки

Приміром, родина близько 10 років збирала кошти на придбання квартири або будинку, але покупка житла перевищує 50 тис. грн.: у цьому випадку субсидію нададуть, якщо у сім’ї до покупки житла не було. Аналогічна ситуація з оплатою навчання дитини.

Після здійснення покупки, що перевищує 50 тис. грн у період отримання субсидії, нараховувати компенсацію не припинять. Факт придбання не впливає і на перерахунок субсидії на наступний період.

«Якщо родина придбала квартиру в кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. грн, субсидія може бути призначена за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання», — йдеться на сайті teplo.gov.ua.

Який дохід не впливає на нарахування субсидії

Не приймається до уваги при оформленні та нарахування держдопомоги вартість житла, отриманого у спадок або в подарунок. Не може стати причиною відмови у нарахуванні компенсації наявність двох житлових приміщень, автомобілів та земельних ділянок. Приймається до уваги тільки дохід, який приносить це майно — орендна плата.

Ознайомитися детальніше з новими правилами нарахування субсидії на оплату ЖКП у 2017 році і поділитися своїм досвідом отримання компенсації можна на форумі порталу Domik.ua в розділі «Субсидії та пільги: оформлення, права, умови отримання» .

Добавить комментарий