Windows vps

Windows vps

Користувачі, які добре розбираються в ОС Windows і звикли до неї, можуть замовити для себе саме Windows vps, тобто, сервер, який буде працювати саме на цій операційній системі. До їх послуг в цьому випадку виявиться знайомий зовні інтерфейс, звична діалогова система, можливість працювати зі звичним софтом і т. д. Варіант windows vps для серверів для поставлених користувачем завдань майже не відрізняється від звичайного десктопа.
Встановлювати систему користувачеві не потрібно, він вибирає необхідний дистрибутив в момент замовлення хостингу, після чого отримує від хостера готовий до роботи віртуальний сервер. Клієнт може заходити в консоль і починати працювати відразу ж після того, як отримує логін та пароль для повного адміністративного доступу. На якісних хостингах користувачам надається доступ до спеціалізованої керуючої панелі, що дозволяє перевстановлення системи в кілька кліків, потрібно всього лише вибрати зі списку потрібний варіант і підтвердити свій вибір.

Останнім часом Windows vps встиг зарекомендувати себе, як чудова базова платформа для встановлення цілодобового використання безлічі торгових терміналів. Часто цей вид хостингу використовують Форекс трейдери, які запускають на своїх віддалених серверах відразу кілька активних вікон. Слід враховувати, що в той час, коли хостери встановлюють критичні оновлення, призначені для забезпечення безпеки ОС Windows, їм потрібне перезавантаження всього серверного обладнання. Тому Windows vps сервер може іноді бути недоступним. Такі оновлення проводяться кілька разів на місяць, при цьому доступ до сервера буває недоступним від 5 хвилин до півгодини. Щоб після перезавантаження серверів всі необхідні програми і термінали автоматично запускалися, необхідно подбати про наявність спеціальних утиліт. Отримати потрібні утиліти і кваліфіковану інструкцію щодо їх використання в техпідтримці хостера, яка працює цілодобово і не припиняє обслуговування навіть у святкові дні.