Продвижение групп в Viber

Продвижение групп в Viber

Розсилка через месенджер Viber не перший рік вважається одним з найпростіших і, в той же час, ефективних методів, успішно застосовуються для просування бізнесу в рекламній сфері. Вайбер маркетинг-це сучасна, відносно недорога і перспективна різновид реклами, яка дозволяє легко і швидко просунути серед споживачів свої товари або послуги. У нас найкраще Продвижение групп в Viber. Реклама в Viber: компроміс між ціною і якістю
Повідомлення в Вайбер можна по праву назвати найкращим способом повідомлення нових та існуючих клієнтів щодо акцій, знижок, розпродажів інших спеціальних пропозицій. Такий ненав’язливий, але ефективний маркетинг допоможе відправити споживачам запрошення на заходи або виставки, нагадати про себе постійним клієнтам, а також налагодити контакт з потенційними покупцями і замовниками послуг.
Будучи одним з найбільш результативних, і в той же час, простих маркетингових інструментів, покликаних допомагати ринковому просуванню підприємства, розсилка листів через Viber невпинно набирає популярність. Гарантією високої ефективності такої розсилки є той факт, що рекламні послання розсилаються тільки реальним людям, у яких Вайбер-аккаунт прив’язаний до активного номеру мобільного. Таким чином виключається ситуація, коли за рахунок замовника рекламні повідомлення доставляються на неактивні або неіснуючі номери.
Незаперечним плюсом масової розсилки в Viber (Вайбер) є повна законність механізму, що лежить в основі такого маркетингу. Легальність реклами, швидкий приріст продажів і підвищення рівня лояльності цільової аудиторії дозволять вам вигідно виділиться серед конкурентів.
Так як Розсилка в Viber передбачає можливість вставки клікабельних посилань і кнопок-закликів до дії, відвідуваність вашого сайту закономірно збільшується. Замовники-підприємці отримують можливість створити унікальний шаблон і розіслати оригінально оформлені рекламні повідомлення, з картинками і кнопками, потенційним клієнтам, що знаходяться в будь-якій точці світу.
Згідно з останньою статистикою, повідомлення Вайбер викликають у одержувачів значно більше довіри в порівнянні з іншими джерелами реклами. При отриманні розсилки через даний сервіс, потенційні споживачі часто позитивно розташовані і більш чуйні, позитивно реагують на повідомлення і довше зберігають в гаджетах отримане повідомлення.
Важливою перевагою Вайбер перед багатьма іншими засобами реклами є той факт, що відповідь або будь-яка інша реакція на рекламне повідомлення не вимагає ніяких додаткових витрат від власника аккаунта в цьому месенджері. Досить просто перейти за посиланням, зробити безкоштовний дзвінок або відправити у відповідь безкоштовне повідомлення, що однозначно має виникнення контакту споживача з відправником.
Наш сервіс розсилки йде в ногу з часом і пропонує найсучасніші технології для оформлення повідомлень. Завдяки можливості додавання різних медіа-файлів в тіло повідомлення, можна відчутно підвищити зацікавленість цільової аудиторії у вашій рекламі. Вдало підібрані відео і зображення забарвлять повідомлення в потрібний емоційний тон, стимулюючи інтерес одержувача і ненав’язливо привертаючи увагу до рекламованого товару або послуги.
Якщо лаконічно вставити в текст повідомлення посилання на Ваш сайт або торговий майданчик, можна підвищувати відвідуваність сайту і легко відстежувати конверсію.
Замовляючи у нас розсилки по базах номерів, ви зможете легко управляти часом і швидкістю доставки повідомлень. Замовник рекламної послуги на нашому сервісі має можливість повністю контролювати процес, грунтуючись на даних по таргетингу і статистичних зведеннях.
Після того, як рекламодавець сформував своє уявлення про цільову аудиторію бізнесу, ми можемо конфігурувати відправку рекламних повідомлень по найбільш лояльному до даних пропозицій сегменту споживачів. Одержувачі, попередньо відібрані за віком, статтю та місцем проживання відповідно до тематики діяльності клієнта, з високою ймовірністю зацікавляться пропонованими послугами/товарами і надалі стануть вашими клієнтами.

Добавить комментарий