В Україні іноземні інвестори зможуть купувати нерухомість за допомогою блокчейн-платформи Propy

В Україні іноземні інвестори зможуть купувати нерухомість за допомогою блокчейн-платформи Propy

Пілотна програма здійснюватиметься за підтримки українського Агентства з електронного управління, що, за словами представника уряду, надасть переваги всім учасникам угод на ринку нерухомості, забезпечуючи прозорість, ефективність, безпеку і відповідність законодавчим нормам.

Сьогодні в прес-релізі глава агентства Олександр Риженко заявив:

«Наші амбіції полягають у тому, щоб зробити Україну однією з провідних країн світу з повноцінною екосистемою блокчейна, і сектор нерухомості є важливою частиною нашої блокчейн стратегії».
Цей крок знаменує собою подальше просування України у блокчейн отасли.

Нагадаємо, що раніше представники українського уряду і компанії Bitfury підписали меморандум про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейн.

У той же час, влада країни на цьому тижні роз’яснили правовий статус кріптовалюти биткоин, одночасно заявивши, що єдиною офіційною і доступною для використання в Україні валютою є гривня.

На тлі економічної нестабільності країни, українські міністри оцінили перевагу технології блокчейн, яка дозволяє знизити виробничі витрати.

Генеральний директор Propy Наталія Караянева сказала:

«Намір уряду інтегрувати внутрішню урядову базу даних на основі блокчейна поклало початок прекрасного співпраці Bitfury з Україною».
«Переваги та безпека блокчейн технологій нададуть позитивний вплив не тільки на український ринок нерухомості, але і на іноземних інвесторів, які зможуть купувати привабливі об’єкти за низькими цінами».

Добавить комментарий