У МАРІУПОЛІ НЕ ВСТИГАЮТЬ ДОБУДУВАТИ ОПОРНУ ШКОЛУ: ВИДІЛЕНО ЩЕ 8 МІЛЬЙОНІВ

У МАРІУПОЛІ НЕ ВСТИГАЮТЬ ДОБУДУВАТИ ОПОРНУ ШКОЛУ: ВИДІЛЕНО ЩЕ 8 МІЛЬЙОНІВ

У Маріуполі Донецької області відкриття єдиної опорної школи заплановано до закінчення осінніх канікул у навчальному році 2017-2018. Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ході візиту в Маріуполь.

«Десь до кінця листопада – реальний термін відкриття школи», – сказав він.

Як стверджує Жебрівський, причиною зриву будівництва опорних шкіл в області є нестача фахівців по проектуванню та недобросовісні будівельники.

«Проблема номер один на цій школі — проектні інститути. Проектантів в Україні фактично немає. Питання до будівельників — неідеальний проект, коригування проекту, документації. Якби компанія була більш потужна, мала достатньо обігових коштів, то вона б робила і паралельно робила коригування проекту», – стверджує глава ДонОВГА.

За його словами, через збільшення термінів вартість будівельних робіт збільшиться на 8 мільйонів гривень. Початкова планувалося витратити на будівництво школи 60 мільйонів гривень.

Учні, які повинні були розпочати навчання в новій школі, поки продовжать навчатися в школі № 11. У всій Донецькій області з 21 заявленої опорної школи ремонт закінчений лише в двох.

Відкриття опорних або базових шкіл передбачає будівництво або реконструкцію однієї школи під головну на території району або громади, якій будуть підпорядковані менші освітні установи. Також планується виділення шкільних автобусів В опорній школі будуть навчатися учні 5 – 9 класів, у той час як молодші учні будуть відвідувати «філії» базової школи. Розпоряджатися ресурсами «філій» буде директор опорної школи.

Добавить комментарий