Тест

Тест

Get Test – це соціальний проект, орієнтований на забезпечення доступу чоловіків, що мають секс з чоловіками (ЧСЧ), до послуг з профілактики і діагностики ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Фокус на цільовій аудиторії обумовлений тим, що в Україні ЧСЧ залишаються єдиною соціальною групою, в якій епідемія ВІЛ продовжує поширюватися, а не йде на спад.

Вагомими факторами, які можуть поліпшити ситуацію, є регулярне проходження тестів і своєчасна діагностика. Саме тому наші дружні пункти тестування працюють по всій країні, а швидкі тести є анонімними, надійними і абсолютно безкоштовними. Ми переконані, що безпека і задоволення взаємно доповнюють секс, а уникнути можливих негативних наслідків для здоров’я – легко. Ми розповімо про тест на сифилис цена.

Команда, яка проводить тестування, — це висококваліфіковані фахівці у сфері охорони здоров’я та соціальної роботи, які у своїй діяльності часто поєднують обов’язки медичних, соціальних працівників та психологів. А сам проект реалізований за підтримки міжнародних неурядових організацій, адже Get Test є частиною глобального руху за здоров’я чоловіків, що мають секс з чоловіками. Наш ресурс дає можливість швидко зареєструватися на тест, а також бути в курсі важливих тем і актуальних новин, про яких ми розповідаємо в рубриці «Матеріали», а також на сторінках в соцмережах.