Складной матрас

Складной матрас

Напевно кожній людині доводилося думати, де розмістити гостей на ніч, особливо, якщо вільного місця катастрофічно не вистачає. І якщо раніше в такій ситуації багато обходилися незручними спальниками, то сьогодні для цих цілей виробники пропонують складні ортопедичні матраци, які відрізняються не тільки зручністю і практичністю, але і можуть забезпечити вашим гостям затишок і комфорт під час сну. У нас ви зможите складной матрас купить.

Особливості конструкції складного матраца
Зовні складаний матрац практично нічим не відрізняється від звичайних моделей. Головна особливість його конструкції полягає в тому, що він складається з трьох частин, які завдяки спеціальному механізму компактно складаються. В комплект такого матраца входить спеціальний чохол для зберігання, який захищає вироби від пилу і небажаних забруднень. Деякі моделі складних матраців оснащені ременями, які фіксують конструкцію в складеному стані.

Складні матраци розроблялися з урахуванням фізіологічного будови тіла людини, а в їх виробництві використовують тільки найсучасніші технології та матеріали, що гарантує високий ортопедичний ефект, чудові експлуатаційні характеристики і максимальний комфорт вироби.

Складаний матрац стане незамінною річчю в побуті. Його можна використовувати як додаткове спальне місце для гостей або брати з собою в подорож, на відпочинок чи на дачу.

Переваги складних матраців
Незважаючи на особливості конструкції, складні матраци володіють такими перевагами як:

— невелика вага;

— компактні розміри;

— мобільність;

— простота і зручність експлуатації.

Складні ортопедичні матраци розрізняються по багатьом параметра — за висотою, розмірами і складом. Вони бувають з незалежними пружинами, а також безпружинні. Для наповнення таких моделей використовують:

Латекс — наповнювач природного походження, який ефективно вентилює виробу і підвищує його гіпоалергенність і гігроскопічність.

Пінополіуретан — вдосконалений матеріал, який відрізняється гарною еластичність і пружність. Матраци з таким наповненням володіють підвищеною жорсткістю і легко справляються з тривалими навантаженнями.

Кокосове волокно — довговічний наповнювач, термін служби якого становить до 15 років. Він підвищує жорсткість матраца і запобігає появі цвілі, кліщів, грибків та інших мікроорганізмів.

Добавить комментарий