Шахта «Родинська» відновила роботу після страйку гірників

Шахта «Родинська» відновила роботу після страйку гірників

Вчора співробітникам шахти «Родинська» ДП «Мирноградуголь» виплатили 74% заробітної плати за червень. Сьогодні з другої зміни робота підприємства відновилася. Про це журналістам повідомив голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда і Покровського району Олександр Абрамов.

Нагадаємо, 10 серпня гірники третьої зміни відмовилися спускатися в забій, вимагаючи погашення заборгованості із заробітної плати за червень і липень.

Як пояснив директор «Родинской» Віталій Майборода, шахта знаходиться в процесі ліквідації, тому з 1 червня перестала отримувати держпідтримку на собівартість. Частина заробітної плати планується виплачувати за рахунок бюджетних коштів, що виділяються на закриття підприємства. Решта – за рахунок виручки від реалізації продукції, з якої в ДП «Мирноградуголь» проблеми: при фонді заробітної плати в 47 мільйонів гривень надходження становлять лише 25 мільйонів.

За словами Олександра Абрамова, погасити частину боргу перед працівниками шахти «Родинська» дозволили понад 2,5 мільйона гривень, отриманих з держбюджету на реструктуризацію.

Сьогодні з гірниками «Родинской» зустрівся генеральний директор ДП «Мирноградуголь» Віталій Довгаль, який пообіцяв погасити червневу заборгованість до початку третьої зміни п’ятниці, 18 серпня. Отримавши особисті гарантії керівника «Мирноградугля», шахтарі розпочали роботу в другу зміну.

Добавить комментарий