Royal flame

Royal flame

Компанія ТОВ «Затишний будинок» на правах офіційного дилера компанії виробника електричних камінів та аксесуарів royal flame, рада представити Вам весь модельний ряд електрокамінів і порталів!

У нашому інтернет магазині ви завжди присутні цікаві пропозиції для будь-якого покупця, який хоче собі придбати додому красивий і в той же час не дорогий електрокамін Royal Flame!

Застосування електрокамінів Роял Флейм може бути різноманітним: вдома, в квартирі, у вітальні, на дачі, в заміському будинку, в готелі, в холі, є моделі камінів, які можна повісити на стіну або вмонтувати в стіну!

Наші менеджери допоможуть Вам вибрати електрокамін за Вашим запитом, підібрати певний розмір, колір і стиль каміна. Так само у нас представлені Каминокомплекты Royal Flame (вогнище + портал) за дуже хорошими цінами. Характеристика порталу Lindos (Ліндос) алебастр під камін Dioramic 26 LED FX (Диорамик 26):
Колір — алебастр;
Матеріал виробу — мдф/натуральний шпон;
Тип кутовий, під вогнище Диорамик 26 Роял Флейм;
Габаритний розмір (ВхШхГ), мм — 890х1000х360;
Вага, кг — 31.

Дякуємо Вас за те, що Ви є відвідувачем нашого сайту.
Ми хочемо Вам повідомити, що тону кольорів порталів на фотографіях можуть часто не збігатися з оригіналом!

Причини цього:
— кожен монітор або мобільний пристрій налаштований по-різному, і з цієї причини може бути спотворення у тональності кольору;
— фотографії які представлені для Вас на нашому сайті, зроблені при різному освітленні, і з-за цього знову ж таки може бути спотворення у тональності кольору.

Добавить комментарий