Рихтовка авто

Рихтовка авто

Пошкодження кузовних деталей – досить часте явище, особливо серед водіїв-городян. То висоту бордюру не розрахував, то в «тягучці» хтось «притерся»..

При всій акуратності водіння, можна «отримати» дверима на стоянці або впоймать камінчик в лобове..

Ми ремонтуємо не тільки весь кузов, але і деякі його деталі. Вм’ятини на автомобілі, які виникають внаслідок різних причин: від необережного водіння до вандалізму. Вони сильно псують зовнішній вигляд навіть самого престижного автомобіля. Хорошие цены на ремонт кузова автомобиля предлагает   вот этот сайт. Власник, що піклуються про свого «залізного коня» розуміє, що усунути «неприємність» потрібно в терміновому порядку. Не тільки тому, що вм’ятина сильно псує весняний вигляд, але може призводить до серйозних наслідків і розтрат. Для цього зробіть фото вашого авто і відправте його на адресу електронної пошти. Вся процедура по позбавленню від перекосів відбувається на спеціальному стенді, що гарантує відмінну якість роботи. Також за всі процеси сервіс повністю несе відповідальність і дотримується гарантійних термінів обслуговування.

В області не усунутою вм’ятини утворюються мікротріщини, в них потрапляє волога, а це веде до утворення корозії і подорожчання ремонту. Без фарбування видалення вм’ятин (PDR-Paintless Dent Repair)– це не просто чергова технологія ремонту автомобілів, а ціле мистецтво. Тільки з боку кузовний ремонт і видалення глибоких вм’ятин може здатися неможливим, але руки професіоналів і спеціальні інструменти впораються з цим непосильним завданням. Вм’ятини, які ще недавно так впадали в очі і дратували — зникають з поверхні автомобіля прямо на очах. У більшості випадків, після беспокрасочной рихтування, досить важко знайти те місце, де колись були дефекти. Якщо автомобіль був сильно пошкоджений в результаті аварії або падіння з висоти — потрібно відновлення геометрії кузова. Для такого складного кузовного ремонту автомобіль встановлюється на стапель для усунення перекосів і відновлення «геометрії кузова» згідно заводських креслень і міток.

Добавить комментарий