Ремонт тентов на прицепы

Ремонт тентов на прицепы

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД АБО ВЛАСНОРУЧНИЙ РЕМОНТ ТЕНТУ?
ПВХ відноситься до категорії вкрай надійних і довговічних матеріалів. В середньому його терміни служби можуть варіюватися від 10 до 20 років, в залежності від умов експлуатації. Як показує практика, необережне поводження або недотримання вимог до експлуатації призводить до прикрих ситуацій:

відірвані люверси і кріплення;
поява тріщин;
сильні потертості;
розриви тканини і т.п.
У будь-який з цих ситуацій перед людиною виникає вибір: звернутися до майстрів або спробувати здійснити ремонт тенту вручну. Щоб відремонтувати тент, треба купити необхідні комплектуючі та обладнання, так як працювати з ПВХ-тканиною не так вже просто. Вручну це зробити найчастіше неможливо, і доведеться орендувати обладнання для гарячого склеювання. У нас найкращій ремонт тентов на прицепы.

Такі витрати по часу, грошей і сил не актуальні, адже можна звернутися в компанію «ПРАГМАТЕК». Ми регулярно здійснюємо ремонт тентів, так як володіємо необхідним досвідом і обладнанням. Також ми зможемо надати вам вичерпну консультацію щодо того, як правильно доглядати за тентом, щоб він прослужив вам якомога довше.

Ціна на ремонт тенту може варіюватися, в залежності від ступеня пошкодження виробу. Ціноутворення варіюється також від кількості замінних люверсів, шнурів, гачків і ПВХ-тканин. У будь-якому випадку, ми надаємо повну звітність з фінансових витрат. Також пам’ятайте, що звертатися до нас має сенс лише в тому випадку, якщо ремонт тенту буде нижче його собівартості. Іноді люди звертаються, щоб їм відремонтували тент в катастрофічному стані, хоча він відслужив вірою і правдою вже років 10. У таких випадках ремонт недоцільний, і набагато дешевше буде замовити виготовлення нового тенту.