Ремонт электродвигателей

Ремонт электродвигателей

Ремонт електродвигунів будь-якої складності в компанії «ГАРАНТ»

Електродвигуни щільно увійшли в наше звичайне життя їх можна зустріти як вдома, так і на великих підприємствах, заводах. Але як у будь-якої складної речі, у асинхронних електродвигунів є ресурс, який багато в чому залежить від дотримання технічних норм експлуатації і якщо їх дотримуватись, то вони можуть прослужити набагато довше свого гарантійного строку. Але рано чи пізно з ряду причин електродвигуни виходять з ладу і постає питання вибору компанії, де здійснять комплексний ремонт, перемотування електродвигунів в найкоротші терміни, за оптимальною ціною. Компанія «Гарант» є саме такою майстерні тому, що:

1.) В нашій компанії працюють фахівці з 20 річним стажем.

2.) Ми використовуємо передове обладнання.

3.) Купівля матеріалів і запчастин для ремонту електродвигунів здійснюється безпосередньо із заводів виробників.

До вирішення проблем кожного клієнта ми підходимо комплексно, індивідуально і знаходимо самий оптимальний спосіб для взаємовигідного співробітництва. Ремонт электродвигателей в Краснодаре. Перед початком капітального ремонту електродвигунів ми проводимо повну діагностику, визначаємо, до якої міри зносився кожен вузол, складаємо перелік усіх необхідних робіт, що включає вартість, після чого погоджуємо цей список з клієнтом. Якщо ремонт, на думку наших майстрів, не є доцільним внаслідок практично повної зношеності всіх вузлів і деталей, то ми ставимо про це свого клієнта.

Ми завжди виконуємо роботи в строго встановлені умовами договорів терміни, ніколи не зриваємо їх і не підводимо наших клієнтів. Після проведення ремонтних робіт в обов’язковому порядку здійснюється перевірка робочих характеристик електродвигуна. Ремонт обладнання вітчизняного виробництва вимагає в ряді випадків іншого підходу, ніж обладнання, яке було вироблено за кордоном. Виробнича політика компанії «Гарант» спрямована на здійснення будь-яких ремонтних робіт на найвищому рівні в стислі терміни за демократичними цінами.

Добавить комментарий