Рекламный баннер

Рекламный баннер

Грамотна рекламна кампанія завжди була запорукою успіху підприємства або бізнесу. Адже для покупки товару або послуги клієнту треба дізнатися про факт його існування. Одним з основних видів зовнішньої реклами є широкоформатні банери. Це плакати великих розмірів, які розміщують на відкритих майданчиках. Банери мають хорошу видимість з різних точок і є головним рекламним продуктом для компанії. Замовити подібний вид зовнішньої реклами можна в компанії»ПРИНТ МЕДІА ГРУП».

Першочерговим завданням при замовленні виготовлення банера є узгодження дизайну, адже від майбутнього малюнка залежить вся ефективність реклами. Клієнт може висловлювати свої побажання по колірній розмальовці, зразковому зображенню та оформленню. Грунтуючись на бажаннях замовника, наші дизайнери виготовлять кілька макетів на вибір. Створення і оформлення дизайну проходять, грунтуючись на широкому досвіді іноземних професіоналів, з коригуванням під місцевих споживачів. Отже, проект вийде яскравий, кидається в очі і запам’ятовується, а це головні фактори, які потрібні від зовнішньої реклами. Дизайн обов’язково повинен поєднуватися з видом продукції, яку випускає рекламодавець. Ці тонкощі враховуються при складанні макета. На банері може бути зображений логотип компанії, тематичний малюнок, підбирається спеціальний шрифт для нанесення написів. У нас найкраща стоимость изготовления баннера.

Перед коригуванням і узгодженням макета, ми обов’язково обговоримо з клієнтом розміри і матеріали майбутньої роботи. Від цього безпосередньо залежить ціна замовлення, так що в цьому випадку слід враховувати два фактори: цільова спрямованість рекламної продукції і величина виділеного бюджету. Ми надаємо замовнику величезну кількість варіантів на вибір. Є можливість виготовлення банерів будь-яких розмірів, але йому слід подумати: чи потрібна для компанії рекламна продукція завбільшки житловий будинок? Найчастіше можна обійтися середніми розмірами. Однак слід враховувати, що банер повинен бути помітний здалеку. Реклама розрахована на проходять людей і проїжджаючі машини. Так що, якщо дозволяє бюджет, то краще вибрати великі розміри з відповідним дозволом. Також слід враховувати можливість розміщення рекламної продукції. Розміри потрібно підбирати відповідно величині майданчика, на якій банер буде розташовуватися. Хороша якість вінілових тканин дозволяє закріпити рекламну продукцію без складок на практично будь-яких поверхнях, які може дозволити собі клієнт. Прорахувати приблизну вартість виготовлення і друку банерів ви можете за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Добавить комментарий