Подбор менеджеров

Кадрове агентство «Аспект» надає кваліфіковані послуги з підбору персоналу і підготовки оглядів рівня заробітних плат за галузями та спеціальностями. У нас найкращій подбор менеджеров.

Ми цінуємо кожного клієнта, і діємо, виходячи з його інтересів. Нашими клієнтами є російські та іноземні компанії, великі структури і невеликі підприємства різних галузей бізнесу.
Кадрове агентство «Аспект» відрізняє: ефективність та якість послуг; оперативність виконання замовлень; гнучка цінова політика; націленість на довгострокове співробітництво. Вартість наших послуг з пошуку і підбору персоналу
Добір лінійних менеджерів і фахівців на типові позиції від 10% до 12%.
Підбір менеджерів і фахівців середньої ланки від 12% до 15%.
Прямий пошук ТОП менеджерів і унікальних фахівців від 30%.
Вартість послуг розраховується, виходячи з суми річного доходу фахівця, і залежить від складності, терміновості замовлення і терміну гарантійних зобов’язань. Ми формуємо ексклюзивну комерційну пропозицію для кожного клієнта.

Порядок оплати
Ми працюємо без передоплати. Оплата здійснюється за фактом виходу фахівця на роботу протягом 3-х – 5-ти банківських днів. До суми оплати включено ПДВ (18%). Для постійних компаній-клієнтів, що користуються послугами кадрового агентства «Аспект» існує система знижок.

Співпраця кадрового агентства «Аспект» і компанії-клієнта оформляється Договором про надання послуг з пошуку і підбору персоналу, в якому фіксуються зобов’язання сторін, гарантії, а також вартість послуг.

Терміни виконання замовлення
Терміни з пошуку і підбору персоналу узгоджуються з клієнтом і, як правило, складають:

Добір лінійних менеджерів і фахівців на типові позиції: від 3-х днів.
Підбір менеджерів і фахівців середньої ланки: від 2-х тижнів.
Прямий пошук ТОП менеджерів і унікальних фахівців: не менше 6 тижнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *