Пластинки

Пластинки

За проектом VinylManiacs стоїть група ентузіастів фанатично відданих музиці.
Як це часто буває, все починалося з хобі, але з часом переросло в бізнес-ідею: ми привозили вініл для себе, потім для друзів, після для друзів-друзів, до тих пір, поки попит не зріс настільки, що все це вже не могло існувати на аматорському рівні…

Сьогодні вінілова індустрія переживає бум, в гонитві за жирним кушем рітейлери кинулися задовольняти попит. Напруження настільки високий, що на свій страх і ризик ви можете закупитися пластинками навіть в умовному Ашані, десь між памперсами і цибулею, відразу за вино-горілчаних. Однак не все так райдужно, музичні відділи магазинів не рясніють розмаїттям, мабуть, товарознавці орієнтуються виключно на свій смак – найчастіше дуже середній. У нас ви зможите пластинки купить.

VinylManiacs – це, насамперед, багатство вибору і високий сервіс. Ми ретельно підходимо до підбору асортименту, при цьому не зациклюючись на якомусь одному стилі або напрямку.

Наша служба доставки не практикує перевезення товару в целофанових пакетах по переповненому метро – ви можете бути впевнені, що отримаєте своє замовлення в кращому вигляді.

Так, а ще у нас максимально демократичний прайс!
Ви запитаєте чому? Все просто:

По-перше, в нашій схемі виключені посередники: в Росії ми працюємо безпосередньо з мейджорами, з-за кордону пластинки привозимо самостійно.
По-друге, на даному етапі ми існуємо у форматі інтернет-магазину, що дозволяє економити на оренді і виключати інші супутні витрати.
По-третє, ми дуже розраховуємо на тривалі взаємини з кожним клієнтом, а не зрубати максимальну маржу тут і зараз.
Бажаєте поманьячить разом з нами? Ласкаво просимо!

Добавить комментарий