Накрутка гта 5 онлайн пк

Накрутка гта 5 онлайн пк

В ГТА 5 онлайн вийшов новий режим протиборства — «Пограбування в Веспуччі». Режим вийшов, як частина оновлень «Суперсерія Південного Сан-Андреаса». Беруть участь дві команди по 2-4 гравця. В режимі потрібно пройти всі контрольні точки за встановлений час (бігун) або затримати втікача (перехоплювачі). Втікач завжди діє самостійно. У нас найкраща
накрутка гта 5 онлайн пк. У нього є маленький і моторний Issi Classic, 15 контрольних точок і 5 хвилин, щоб проїхати по ним. В іншому випадку він програє. Проти втікача грає команда, склад якої може досягати трьох людей, — це перехоплювачі. Перехоплювачі намагаються всіма способами перешкодити бігунові зібрати всі чекпоінти за встановлений час. Якщо втікач не встигає за п’ять хвилин зібрати всі чекпоінти, то перехоплювачі перемагають. В режимі є сім різних карт, які наповнені велика кількість підворіть і вузьких вуличок. Якщо вам випаде грати за втікача, використовуйте вузькі провулки і круті повороти, щоб втекти від переслідувачів.

До 23 квітня включно за Пограбування ви будете отримувати вдвічі більше доларів GTA і RP.
Якщо Ви втомилися проходити режими в ГТА 5 онлайн і хочеться швидше підняти свій рівень в ГТА 5 онлайн, тоді можете написати нам і замовити накрутку RP ГТА 5 онлайн на ПС4, а якщо граєте на ПК, тоді замовте накрутку RP ГТА 5 онлайн на ПК.