На посаду голови «Укрзалізниці» рекомендують призначити Михайла Поплавського

На посаду голови «Укрзалізниці» рекомендують призначити Михайла Поплавського

Українці завжди відзначалися неабияким почуттям гумору та активною громадянською позицією. Ще однією чудовою рисою нашого народу є талант поєднувати два цих якості. Дійсно, хто ще вміє так жартувати про державні проблеми? Можливо, в цьому і полягає сила української нації.

Яскравим прикладом того стала одна з електронних петицій до Президента України. Зазначимо, петиції громадян України не обмежені законотворчим стилем, тематикою, немає цензури. Давайте подивимося, що запропонував «небайдужий» громадянин.

10 серпня 2017 року Роман Максимчук запропонував призначити Михайла Поплавського на вакантну посаду глави «Укрзалізниці». Ось як він обґрунтовує пропозицію: «Враховуючи, що Войцех Балчун подав у відставку, а Павло Зібров офіційно відмовився очолити «Укрзалізницю», вважаю гідним кандидатом на цю посаду Михайла Поплавського. Переконаний, що саме він буде ефективним керівником і реформатором цій галузі, принесе нові кошти в бюджет країни.

Прошу підтримати!»

Нагадаємо, 9 серпня голова Войцех Балчун подав у відставку. Згодом Кабінет міністрів офіційно звільнив його з посади голови правління «Укрзалізниці».

Раніше, відразу після того, як головою «Укрзалізниці» став Войцех Балчун, група «Плюшевий Бруклін» записала кліп, в якому музиканти пропонували полякам призначити народного артиста України Павла Зіброва головою польської залізниці. У кліпі знявся і сам Зібров.

Тепер український співак Павло Зібров прокоментував цю ситуацію так: «Войцеху Балчуну краще займатися музикою, а не чиновницькою роботою». Хоча слова співака були дуже доброзичливими, ця тема стала мемом» тижні.

Сам Він заявив, що не планує подавати свою кандидатуру на пост глави «Укрзалізниці».

Але відмова Зіброва – не перешкода розвитку транспортної інфраструктури країни, вважають ініціатори петиції. Зараз цю ідею підтримало 13 громадян. Щоб зібрати 25 000 голосів, залишилось 88 днів.

Добавить комментарий