Мерія Миколаєва шукає кредит для закупівлі великих автобусів: пропозиція білорусів поки привабливіше ніж Укргазбанку, — Сенкевич

Мерія Миколаєва шукає кредит для закупівлі великих автобусів: пропозиція білорусів поки привабливіше ніж Укргазбанку, — Сенкевич

Мерія Миколаєва опрацьовує можливість придбання в кредит великої партії пасажирських автобусів великої місткості.

Про це повідомив міський голова Олександр Сенкевич на своїй офіційній сторінці в Facebook

Як вже повідомлялося раніше, міська влада разом з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку працює над придбанням нових одиниць електротранспорту та розвитку тролейбусної мережі в Миколаєві.

За словами Сенкевича, паралельно ведуться переговори щодо придбання для міста автобусів великої місткості, щоб була можливість покращити транспортне повідомлення з такими віддаленими районами, як Варварівка, Коренихи, Матвіївка, Тернівка, Центральний район.

— Сьогодні у мене відбулася попередня нарада з ПАТ «Укргазбанк», в ході якої обговорювалися можливості залучення кредитних коштів. Мова йде про 200 млн грн. на закупівлю транспорту на спалюваного палива.
На жаль, в даний час кредит українського банку розглядається під процентну ставку 17%, що є для нас непривабливим, — вважає мер.

Однак у міського голови є і хороша новина: «якщо ми придбаємо автобуси білоруського підприємства «МАЗ», то буде можливість отримати компенсацію у розмірі 8% кредиту від Уряду Республіки Білорусь. Таким чином, робоча ставка може становити 9% річних, а це вже дуже цікаво, якщо врахувати, що мова йде про кредит у гривнях. Плюс — це процентна ставка плаваюча, та залежить від індексу UIRD12M (індикативна ставка Український індексу ставок), який сьогодні зменшується».

За словами Олександра Сенкевича, в потенційному контракті з білорусами розглядається кредит на 5 років зі ставкою 9% річних, при якому первинний платіж становить 20%.

Мер зазначає, що це тільки початок переговорів, попереду ще робота з Європейським Інвестиційним Банком, який пропонує дуже цікаві процентні ставки, однак цей кредит в євро. Детальніше на www.chicandamazing.com

Добавить комментарий