Кромочная лента пвх

Кромочная лента пвх

При виборі меблів ми, прості споживачі, в першу чергу звертаємо увагу на її красивий, стильний дизайн, акуратний зовнішній вигляд. Це змушує виробників піклуватися про естетичності продукції.

З давніх часів меблі було прийнято виготовляти з масиву натуральної деревини, так як у колишні часи тільки застосування даного матеріалу було здатне надати виробам необхідний рівень функціональності, надійності, міцності, зносостійкості і довговічності. Сучасний науково-технічний прогрес спричинив за собою виникнення безлічі нових синтетичних матеріалів, що володіють унікальними властивостями і здатні не тільки успішно замінити деревину при виготовленні предметів меблювання, але і значно здешевити процес виробництва, а, отже, і саму продукцію. Так, в наші дні недорогими аналогами масиву деревини є МДФ (дрібно-дисперсійна фракція) і ДСП (деревно-стружкові плити). Мабуть, єдиним недоліком цих композитів є те, що в розрізі такі плити мають відкриті, незахищені і не дуже естетично виглядають краю. Дана обставина змушує виробників меблів виконувати їх спеціальну обробку. З цією метою в більшості випадків використовується так звана кромочная стрічка, або інакше кромка ПВХ. У нас найкраща кромочная лента пвх.

Що таке кромка ПВХ
Полівінілхлорид, з якого виробляється плівка, являє собою синтетичний термопластичний полярний полімер. Пластичні маси, виготовлені на його основі, володіють великими перспективами розвитку завдяки невисокій вартості і численним цінним властивостям. Кромочная ПВХ-стрічка виготовляється методом екструзії. В якості сировини, що використовується для її створення, застосовуються гранули полівінілхлориду. З допомогою спеціального приладу – гранулятора – вони змішуються з барвниками різних кольорів у певній пропорції. В кінцевому результаті виходять гранули, мають нескінченно широку колірну гаму. При проходженні крізь екструдер гаряча маса набуває форму смуг, що володіють спочатку заданої шириною і товщиною. Далі вироби охолоджуються у воді і висушуються. Щоб додати крайці потрібну текстуру, наприклад, імітує зріз деревини або мармурову крихту, застосовують метод термодруку. Зворотна сторона таких смуг забезпечується тонким клейовим шаром (так званим праймером), що сприяє поліпшення адгезії клею-розплаву, коли кромка наклеюється на краю облицьовували деталей.

ЧИМ ВИКЛИКАНА ПОПУЛЯРНІСТЬ КРОМОЧНОЙ СТРІЧКИ?
При виборі меблів ми, прості споживачі, в першу чергу звертаємо увагу на її красивий, стильний дизайн, акуратний зовнішній вигляд. Це змушує виробників піклуватися про естетичності продукції. Матеріали, використовувані в сучасному меблевому виробництві, а також оздоблювальні елементи є основними складовими якісного, зручного та функціональної меблів. Але навіть самий міцний, надійний і добротний предмет меблювання без використання кромочной стрічки буде виглядати грубо і неохайно. Сучасний вітчизняний ринок буквально переповнений оздоблювальними матеріалами, тому зробити правильний вибір буває досить складно. Тим не менш, в останні роки більшість меблевих виробництв роблять вибір на користь саме плівки ПВХ. У чому ж причини такої популярності даного виду обробки?

Крайки з полівінілхлориду – варіант з найбільш оптимальним співвідношенням ціни і якості. Ця кромочная стрічка володіє досить високою міцністю, а також здатністю зберігати зовнішню привабливість і експлуатаційні характеристики практично протягом всього періоду використання виробу. Всі компоненти, що входять до складу матеріалу, на 100 % безпечні для людського організму і не здатні завдати шкоди навколишньому середовищу.

Добавить комментарий