Котедж на Рубльовці виставили на продаж за биткоины — ЗМІ

Котедж на Рубльовці виставили на продаж за биткоины — ЗМІ

В базах пропозицій з продажу елітних особняків з’явилася пропозиція від фізичної особи (ім’я не називається), готового реалізувати власний заміський будинок площею 930 кв. м, розташований в селищі Николино на престижному 2-му Успенському шосе на заході Підмосков’я, за криптовалюту, пише газета «Комерсант».

За вказаним в оголошенні номером телефону представник ріелтерської компанії повідомив, що заявлена вартість об’єкта — 3 тис. биткоинов, що еквівалентно 482 млн рублів, або 8 млн доларів. У компанії додають, що точний механізм угоди не визначений: можливості її проведення зараз вивчає юридична служба агентства.

У бесіді з «Комерсантом» ріелтор не виключив, що, якщо покупець за будинок знайдеться раніше, ніж криптовалюта отримає офіційний статус в Росії, в російському законодавстві, нерухомість доведеться рекомендувати продати за національну валюту.

Угода купівлі-продажу з використанням биткоинов, за словами засновника АНО «Право роботів» Микити Куликова, буде включати кілька етапів: спочатку покупець придбає биткоины за долари, після чого виведе їх з біржі, обміняє на рублі і переведе на рахунок продавця.

«Виходить, розрахунок все одно буде проводитися в рублях, на які продавець вже потім зможе закупити биткоины на біржі в бажаному йому кількості»,— говорить він.

Добавить комментарий