Гидроизоляция террасы

Гидроизоляция террасы

Гідроізоляція відкритої тераси веранди, балкона-це один з найважливіших етапів будівельних робіт. Головним завданням якого є захистити і зберегти будівельні конструкції та матеріали, приміщення і споруди знаходяться під гідроізоляційним покриттям від проникнення води.

Тераса – це архітектурний елемент будинку, який служить своєрідним містком між відкритим простором і жилим приміщенням. Наявність тераси має безліч плюсів. Крім того, що кіоск може бути прикрасою будинку і гармонійно вписуватися в присадибна ділянка; так і на терасі можна приймати гостей, влаштовувати сімейні посиденьки, читати книги, снідати, обідати, вечеряти і все це на свіжому повітрі.

На сайте ви зможете докладніше ознайомитися з Гідроізоляцієй тераси.

Але не варто забувати, що відкрита тераса, як і балкон, веранда, ганок схильні до впливу УФ (сонця), дощу, граду, снігу, перепаду температур. Всі ці фактори можуть значно знизити термін експлуатації тераси, тим самим стати головним болем господаря. Бухтящая плитка і протікання найпоширеніші проблеми. Тому ще на етапі проектування повинна бути передбачена якісна і надійна гідроізоляція.

Вибір гідроізоляції для тераси

Правильно підібраний гідроізоляційний матеріал і технологія нанесення здатні значно збільшити термін служби тераси. Незважаючи на великий асортимент гідроізоляційних покриттів, всі їх можна розділити на три основних типи:

Рулонні матеріали (руберойд, євроруберойд, ПВХ мембрани)

Гідроізоляційні суміші на основі цементу і полимерцемента

Рідкі гідроізоляції на водній і поліуретановій основі

Добавить комментарий