Функції президента МТСБУ буде виконувати по черзі кожен член президії протягом місяця — рішення

Функції президента МТСБУ буде виконувати по черзі кожен член президії протягом місяця — рішення

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) на засіданні 15 серпня задовольнив заяву президента бюро Юрія Гришана про зняття повноважень і прийняв рішення, що до проведення загальних зборів членів бюро — навесні 2018 року — кожен з членів президії буде виконувати функції президента протягом місяця.
Як повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» один з учасників засідання у вівторок, черговість буде визначатися за алфавітом.
Він також зазначив, що в цей період робоча група МТСБУ з корпоративного управління готуватиме нову концепцію реформування Моторного бюро і зміни до статуту, у разі її затвердження загальними зборами членів бюро.
Як повідомлялося, президент МТСБУ Юрій Гришан, який обіймав цю посаду з листопада 2014 року, 8 серпня подав у дирекцію бюро заяву про складання повноважень.
Зараз до складу президії МТСБУ входять страхові компанії «АХА Страхування», НАСК «Оранта», «Українська страхова група», «Галицька», «Арсенал Страхування», «УНІКА» і «Провідна».
В даний час в МТСБУ йде робота над концепцією реформування бюро, згідно з якою президент повинен був працювати в штаті МТСБУ, обиратися на чотири роки і виконувати представницькі функції — забезпечувати підготовку і ведення засідань президії, представляти інтереси Бюро у відносинах з українськими, іноземними та міжнародними установами, відповідати за організацію контролю за виконанням рішень органів управління Бюро.
Крім того, пропонується закріпити шляхом внесення змін до статуту МТСБУ, що призначення генерального директора та президента президією відбувається після рекомендацій загальних зборів членів моторного бюро, прийнятих таємним голосуванням.

Добавить комментарий