Franck muller

Franck muller

Годинна марка Franck Muller досить молода, утворена в 1991 році, але відразу завоювала популярність серед шанувальників годинникового мистецтва. Сам бренд franck muller зобов’язаний успіху з чисто маркетингових причин, а з іншого боку є й заслуги співробітників фірми Franck Muller, вирішили кожною новою моделлю дивувати своїх шанувальників фантастичними можливостями годин.

Фірма Franck Muller рухається по шляху виробничої незалежності намагаючись розробляти власні механізми і відмовляючись від механізмів фірми ETA. В нашому магазині представлена повна колекція копії швейцарських годинників Franck Muller: Chrono Conquistador King Taormina, Chrono Conquistador King costa smeralda, Cintree curvex Master Banker Lune, secret Times, Conquistador Cortez, Long Island. Через нас Ви також можете замовити оригінальні швейцарські годинники Franck Muller. Наш інтернет магазин — це динамічно розвивається сайт, що пропонує копії швейцарських годинників Австрійського та Бельгійського виробництва, які зарекомендували себе, як надійні наручний годинник нічим не відрізняються від оригінальних аналогів. Ми працюємо в цій сфері діяльності вже близько 5 років і за цей час постаралися значно розширити асортимент пропонованого товару, додати багато цікавих статей про годинники та багато корисної для Вас інформації.

Одним із принципів нашої діяльності є об’єктивне уявлення якості товарів своїм покупцям, чесність та оперативність доставки копій годин. Ми намагаємося дати повну і незалежну інформацію про всіх моделях копій швейцарських годинників. Купуючи копію годин в нашому магазині, Ви можете бути впевнені в тому, що Вам привезуть саме те, що Ви замовляєте і відповідної якості.

Добавить комментарий