Fiat Chrysler створює альянс з BMW і Intel

Fiat Chrysler створює альянс з BMW і Intel

Автовиробник Fiat Chrysler приєднається до альянсу, очолюваному BMW, для розробки автомобілів з самообслуговуванням, активізуючи гонку виробників автомобілів і технологічних компаній, які розробляють безпілотні таксі для швидкого виклику і оплати через смартфон.

За словами консультантів McKinsey, ринок автомобілів з самообслуговуванням може скласти $2 трлн, оскільки молоді клієнти відмовляться від володіння автомобілем користь послуги миттєвої оплати за користування автомобілем.

Компанія Fiat Chrysler заявила, що планує до 2021 р. запустити у виробництво автономні автомобільні технології, що відповідають поточним тенденціям конкуруючих компаній, які також розробляють автомобілі з безпілотним управлінням.

BMW і її партнери Intel і Mobileye заявили, що у Fiat Chrysler нададуть інженерну та іншу експертизу для даної операції, щоб створити автономну автомобільну платформу, яку зможуть використовувати і інші виробники.

Автовиробники зараз намагаються знайти партнерів для розробки автономних засобів пересування, які згідно консалтингової фірми Frost & Sullivan будуть становити близько 10-15% від всіх автомобілів в Європі до 2030 р.

Добавить комментарий