Двухэтажный поезд Санкт-Петербург — Москва

Двухэтажный поезд Санкт-Петербург — Москва

Популярність напрямку Москва – Санкт-Петербург пояснює порівняно велика кількість залізничного транспорту, що курсує між цими містами. Крім стали вже популярними швидкісних «Сапсані», дві столиці пов’язують нічні та транзитні поїзди. Говорячи про розклад руху нічних поїздів Москва – Петербург, варто відзначити, що пасажирам завжди є з чого вибирати, грунтуючись на час відправлення і прибуття. У нас найкращій двухэтажный поезд Санкт-Петербург — Москва.

Нічні потяги

Більш ніж шестисоткилометровое відстань між Москвою і Санкт-Петербургом дозволяє поїздам нічного проходження залишатися самими зручними для пасажирів. Більшість з них відправляється пізно ввечері або вночі, а прибуває вранці або в першій половині дня. Це дуже зручно для тих, хто не має можливості втрачати півдня на дорогу, бажає виспатися в дорозі і планує опинитись у місті до початку робочого дня.

У розкладі нічних поїздів Москва – Петербург можна знайти більше десятка прямих рейсів. Крім фірмових потягів «Червона стріла», «Гранд Експрес», «Дві столиці», «Експрес», «Зміна/А.с Бетанкур», «Двоповерховий експрес», «Мегаполіс» за маршрутом курсують і звичайні поїзди РЖД. Згідно з розкладом поїздів Москва – Санкт-Петербург більшість рейсів відправляється у вечірній та нічний час з інтервалом не більше години.

Рейси до опівночі

До 12 години ночі з Москви в Петербург потяги відправляються в наступному порядку *:
• «Дві столиці» – 22:10 (23:01 – назад з СПб);
• «Зміна/А.с Бетанкур» – 22:42 (23:38 – назад з СПб);
• «Двоповерховий експрес» – 22:50;
• «Експрес» – 23:30 (23:32 – назад з СПб);
• «Гранд Експрес» – 23:45 (23:49 – назад з СПб);
• «Червона стріла» – 23:55.

Для тих, хто цінує свій час і подорожувати з максимальним комфортом, одним з найбільш зручних варіантів є потяг підвищеної комфортності «Гранд Експрес». Склад щодня відправляється з Ленінградського вокзалу в 23.45, а прибуває в північну столицю в 8.35. При такому розкладі можна без поспіху закінчити всі свої справи протягом дня і вже ввечері без пробок доїхати до вокзалу.

Рейси після опівночі

Після 12 годин ночі з Ленінградського вокзалу в бік північної столиці відправляється тільки один фірмовий поїзд «Мегаполіс» (00:56). У зворотному напрямку поїзд відбуває до 00:38 з Московського вокзалу Петербурга. Розклад нічних поїздів Москва – Петербург в цілому залишається незмінним, хоча можливі деякі зміни в графіку у вихідні та святкові дні.

Транзитні поїзди

Якщо ви з якихось причин не змогли придбати квиток на прямий потяг з Москви в Санкт-Петербург (або у зворотному напрямі), то до місця призначення завжди можна дістатися на транзитному поїзді. Фірмові і звичайні поїзди до Санкт-Петербурга з зупинкою в Москві відправляються з Адлера, Нижнього Новгорода, Орла, Курська, Бєлгорода, Кисловодська, Волгограда, Анапи, Новоросійська, Воронежа, Сухумі, Уфи, Челябінська, Махачкали і Владикавказа. Крім того, на лінії курсують поїзди з Москви, з до Талліна, Гельсінкі і Мурманська, з зупинкою в Санкт-Петербурзі.

Добавить комментарий