СТО

СТО

Кількість автомобілів в Україні постійно зростає, всі вони вимагають своєчасного обслуговування і ремонту, тому все більшим попитом користуються станції техобслуговування, майстерні автосервісу, де проводяться роботи, пов’язані з профілактикою, усуненням неполадок в авто. Сервіс вимагає використання спеціального обладнання та інструментів для ремонту машин, яке різниться за призначенням: шиномонтажне обладнання, пристосування для рихтування машин, зварювальні агрегати, різні автопідйомники (гідравлічне обладнання) з вантажопідйомністю від 3 т. Широко використовуються прилади, призначені для діагностики. Не обійтися в роботі СТО і без слюсарного автообладнання, інструменту, до якого відносяться різні ключі, викрутки, головки і спеціальні пристосування. У нас ви знайдете все для сто.

Станція техобслуговування, роботи на якій виконуються швидко, якісно, оснащується повним набором необхідних інструментів, що дозволяють провести діагностику, отримати доступ до всіх вузлів і механізмів машини для їх заміни або відновлення. Швидкість виконання робіт, безумовно, відрізняється від піт-стоп гоночного автомобіля, але все ж має значення.

Які види інструментів і обладнання використовуються в автомайстернях?
Завдяки використанню спеціального інструментарію на СТО підвищується ефективність надання послуг, поліпшуються умови праці майстрів і підвищується якість виконання робіт.

Шиномонтажне обладнання на станції техобслуговування використовують найбільш часто, адже шини вимагають заміни у зв’язку зі зміною сезонів, а колеса виходять з ладу через різні неполадки, тому для шиномонтажу необхідні:

шиномонтажні стенди (верстати), які дозволяють швидко, легко зняти шину з диска і надіти назад, вони можуть бути автоматичними або напівавтоматичними;
пристрій, що дозволяє провести балансування коліс-такий верстат оснащується вбудованим комп’ютером, він може бути призначений як для мотоциклів, легкових автомобілів, так і для вантажівок. Балансувальні стенди оснащуються комп’ютерами, що забезпечує точність їх роботи;
вулканізатори застосовують для ремонту автомобільних шин.
Для забезпечення більшої зручності при проведенні ремонтних робіт в ходовій частині автомобіля, при ремонті двигуна, електропроводки авто застосовуються гідравлічні автопідйомники, що збільшує продуктивність, підвищуючи швидкість і якість виконання робіт, покращуючи умови роботи фахівців.

Добавить комментарий