Подъемники для грузовиков

Подъемники для грузовиков

Вантажні підйомники для автосервісу-спеціальне обладнання, яке використовується для забезпечення доступу до основних вузлів в нижній частині при техобслуговуванні і ремонті вантажних автомобілів і спецтехніки. У нас найкращы подъемники для грузовиков. Це обладнання відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, жорсткими стандартами безпеки, особливими вимогами до опорних грунтів або фундаменту. Також рекомендуємо ознайомитися з розділами каталогу: канавні підйомники і ножичні підйомники. Вантажний підйомник вибирають за типом платформи і принципом дії. Він може бути платформного типу-чотирьохстоєчним або шестистоечним, підкатним — на чотири, шість або вісім підкатних стійок, і ножичним (паралелограмним). Також є варіанти для закритих приміщень і універсальні варіанти, які можна встановлювати як в автосервісі, так і на відкритих майданчиках.

Вибираючи обладнання, потрібно враховувати можливості додаткової комплектації. Деякі моделі можуть оснащуватися люфт-детекторами, в’їзними скатами, гідравлічною навісною траверсою.

Основні критерії вибору підйомника для вантажного автомобіля
Якщо ви збираєтеся придбати підйомник для вантажних автомобілів, широкий асортимент, конкурентна ціна на обладнання в нашій компанії і швидка доставка товару стануть основними критеріями для правильного вибору. Виконуються всі роботи з монтажу, запуску, гарантійного та післягарантійного обслуговування. До технічних параметрів при виборі відносяться:

вантажність;
максимальна висота підйому;
кліренс або мінімальна висота підхоплення;
робоча напруга.

Добавить комментарий