Насос для бочек

Насос для бочек

Насоси для бочок цього типу використовуються для перекачування наступних рідких компонентів :
ручні насоси для палива (бензину, гасу, солярки).
бочкові ручні насоси для масла (трансмісійного, моторного або компресорного).
бочкові насоси для технічних рідин і хімічно активних речовин. (розчинників, кислот, лугів, спиртів, очищувачів скла, гальмівної рідини, антифризу).
Можливість роботи ручного насоса з конкретним видом рідини визначається в основному конструкцією і матеріалами проточної частини насоса. Тому необхідно щоб ці матеріали були стійкі до перекачується середовищі. У нас найкращій насос для бочек ручной.

Перш за все модифікації ручних бочкових насосів відрізняються не тільки за типом робочої рідини, але так само і по продуктивності, конструкції і матеріалами. Які використані при виготовленні робочої частини ручного насоса. Спрощено конструкція ручного бочкового насоса складається з таких комплектуючих:

по-перше, корпусу, всередині якого знаходиться крильчатка.
по-друге випускні і впускні клапана
і звичайно ж рукоятки, за допомогою якої насос приводиться в дію.
За конструкцією можна виділити ручні бочкові насоси наступних видів:

Перш за все, це поршневий ручний бочковий насос.
Іноді також називають важільним. Ручний Насос працює при поступальному русі важеля, що рухає поршень, переміщаючи за один цикл до 400 мл рідини. Ручні насоси цього типу безумовно добре справляються з перекачуванням густих і в’язких рідин і мають просту конструкцію в порівнянні з іншими помпами.

роторний ручний бочковий насос.
Працює при обертанні рукоятки, використовуючи принцип витіснення рідини. Найчастіше комплектується мультиплікатором (редуктором), який безумовно підвищує продуктивність роботи. Бочкові насоси роторного типу відрізняються більш високою продуктивністю в порівнянні з іншими інструментами для перекачування. Але при цьому мають більш складну конструкцію.

сильфонний ручний насос.
Має в своїй конструкції спеціальну камеру зі змінним об’ємом-сильфон. Конструкція ручних сильфонних бочкових насосів дуже проста, в результаті, вони мають безумовно низьку вартість. Часто всі робочі Частини насосів цього типу роблять з пластиків – поліетилен, поліпропілен, Вітон, що перш за все, дозволяє використовувати їх для перекачування хімічно агресивних рідин.

Добавить комментарий