Таро

Таро

Будь чайник хоча б раз у житті прагнув зазирнути за лінію горизонту дійсності. Або знайти відповіді на стандартні питання – Хто винен, що робити, де гроші, куди пішла любов, коли і доки. У нас таро просто и понятно.
Решта питань в порядку важливості кожен чайник може сформулювати сам і записати на полях даного керівництва, вивчення якого, можливо, допоможе знайти на них відповідь.
Оскільки церква не схвалює екскурсов в майбутнє за допомогою карт, рун та інших ритуальних предметів, просимо віруючих не оскверняти себе читанням нашого керівництва. Для інших знайомство з найпростішим викладом значень карт ТАРО відкрито.
Не сприймайте результати ворожіння, як діагноз – це всього лише керівництво до дії. За допомогою карт ви відкриєте себе з несподіваного боку. Можливо, вони допоможуть вам поговорити зі своїм внутрішнім» я » або розкрити свої справжні думки і почуття, які ви так наполегливо і успішно приховуєте, не тільки від оточуючих, але і від самих себе.
Звичайно, якщо у вас багата уява і достатній словниковий запас, то ви могли б обійтися без жодних готових установок. Давши кожній карті своє значення і придумавши, як ви будете їх розкладати, можете приступати до ворожіння. Якщо любите слідувати командам, то продовжимо знайомство з нашими правилами.

Добавить комментарий