Таро

Таро

В якомусь сенсі я готувала цей пост три роки-весь час, що викладаю читання Таро. А кілька тижнів тому задала в своєму співтоваристві адекватне Таро питання: яких знань вам відчайдушно не вистачало, коли ви були початківцями?
Вийшла коротка (наскільки можливо :)) інструкція з усім необхідним для тих, хто приступає до вивчення Таро (або тільки хоче почати). Ми розповімо про таро для начинающих.

 1. Чи зможу я? Чи потрібен для цього якийсь дар?
  Зможете; не потрібен.
  Я переконана, що Таро — це доступний всім інструмент зв’язку зі світом. Як відкрити книгу на (не)випадковій сторінці або в потрібний момент побачити напис на стіні, зроблену ніби спеціально для тебе. Це вміємо ми всі, потрібно тільки захотіти.
 2. А що щодо посвячень? Чи потрібні обряди, щоб почати працювати з Таро?
  Теж не потрібні. Щоб читати Таро, потрібно вивчити їх мову. Це єдина умова.
 3. Добре — а ритуали в процесі роботи? Запалювати свічки, витягувати карти тільки лівою / правою рукою, нікому не давати чіпати колоду, проводити очищення карт — чи потрібно все це?
  Не обов’язково. У роботі з Таро жоден (!) ритуал не є обов’язковим. Фішка ритуалів не в тому, щоб у вас щось виходило тільки з ними, а без них не вийшло. Вони потрібні для того, щоб приносити задоволення і додаткову користь в процесі роботи. Що потрібно, щоб вони це робили? Вони повинні вам подобатися. Якщо вам хочеться покласти колоду на підвіконня в повний місяць для «зарядки» — зробіть це. Якщо інтуїтивно здається, що потрібно витягнути карти лівою рукою і не інакше — вперед. Хочеться свічку-відмінно. Не хочеться-теж відмінно. Правильним для вас буде те, що здається правильним саме вам.
  Всі, хто кажуть, що для читання Таро обов’язково потрібні ті чи інші предмети, ритуали; що воно повинно відбуватися за чітко визначеними правилами і т.д. — всі ці люди просто поширюють свої особисті правила на інших людей. Але у вас повинні бути власні правила-і вони будуть нітрохи не гірше тих, що придумали навіть відомі досвідчені тарологи. Тому що вони ваші, і значить, працюють для вас.

Добавить комментарий